Dopravníky sypkých materiálů

Dopravníky sypkých materiálů

Segmentové dopravníky
  • vysoká odolnost a snadná údržba

  • široká rozměrová variabilita

Segmentové dopravníky
Pásové dopravníky
  • ekonomicky výhodné řešení

  • možnost využití širokého portfolia druhu pásu dle typu přepravovaného materiálu 

Pásové dopravníky

Článkové dopravníky

Více naleznete pod tímto odkazem

Článkový (segmentový) dopravník lze použít pro náročné a těžké provozy s vysokou otěruvzdorností, příp. v provedení nerezového pásu - jednotlivých segmentů. Dopravníky s tímto typem pásu nepotřebují údržbu a je možné je snadno omývat, stejně tak je možné je použít ve venkovním prostředí. V nerezovém provedení jsou ideálním řešením pro potravinářský průmysl.

 

Pásové dopravníky

Více naleznete pod tímto odkazem.

Dopravníky pro přepravu sypkého materiálu jako je písek, štěrk, piliny, sypké stavební materiály, uhlí, sypké produkty potravinářského průmyslu apod. Jedná se o jednu z nejlacinějších konstrukcí dopravníku. Pásové dopravníky jsou velice universální díky možnosti "navařovat" prvky přímo na pás, které umožňují transport nejen kusového materiálu. Není problém vyvážet sypký materiál šikmo vzhůru, v takovém případě je potřeba vytvořit vhodný dávkovací mechanismus, který dopravník nepřehltí. 

 

Šnekové dopravníky

Více naleznete pod tímto odkazem.

Šnekové dopravníky jsou vhodné pro sypké materiály s velkým úhlem stoupání dopravní dráhy. Naše šnekovnice jsou navhované jako ekonomické řešení, nejsou proto vhodné pro přesné dávkování materiálu, ale pouze pro dopravu materiálu - ideální pro dopravu lehkých materiálů.

 

Kontaktujte nás