Článkové dopravníky s ocelovým pásem

Článkové dopravníky s ocelovým pásem

Řetězové dopravníky
 • ekonomické řešení přepravy materiálu s vysokými nároky na mechanickou odolnost, nosnost a snadnou údržbu
 • naše řetězové dopravníky mají jedinečné konstrukční provedení vedení řetězu pro extrémně dlouhou životnost
 • levné a robustní řešení s možností využití i ve velmi znečištěném prostředí
 • snadná údržba a rychlá dodávka
 • vysokoteplotní odolnost, vhodné pro použití do svařoven
Řetězové dopravníky
Vaničkové dopravníky
 • vysoká odolnost a snadná údržba
 • široká rozměrová variabilita
 • robustní řešení přepravy materiálu s vysokými nároky na mechanickou odolnost, nosnost a snadnou údržbu i ve velmi znečištěném prostředí
 • jedinečné konstrukční provedení vedení pro extrémně dlouhou životnost
 • snadná údržba a rychlá dodávka
 • vysokoteplotní odolnost
Vaničkové dopravníky
LAMELOVÉ SILNOSTĚNÉ DOPRAVNÍKY
 • rázuvzdorné, vysoce odolné a snadná údržba
 • robustní řešení přepravy materiálu s vysokými nároky na mechanickou odolnost, nosnost a snadnou údržbu i ve velmi znečištěném prostředí
 • jedinečné konstrukční provedení vedení pro extrémně dlouhou životnost
 • vysokoteplotní odolnost
 • vhodné pro bodové zatížení
 • vhodné do abrazivního prostředí
 • pro velké hmotnosti
LAMELOVÉ SILNOSTĚNÉ DOPRAVNÍKY

Dopravníky s kovovým pásem

Naše robustní a odolné řešení je ideální pro širokou škálu průmyslových odvětví, která vyžadují odolnost, vysokou nosnost a dlouhou životnost. Naše dopravníky s kovovým pásem nejenže zlepšují efektivitu vašeho výrobního procesu, ale také snižují provozní náklady a zvyšují konkurenceschopnost vaší firmy.

Naše inovativní dopravníky s kovovým pásem jsou navrženy s důrazem na kvalitu, spolehlivost a udržitelnost. Jsou ideální pro těžké náklady, vysoké teploty a náročné prostředí. Naše řešení vám umožní zpracovávat materiály, jako jsou kovy, brusiva a jiné sypké materiály, nebezpečné odpady.

​Dopravníky s ocelovým článkovým řetězem pro přepravu odpadu jako jsou ocelové piliny a špony, plechové odřezky vznikající např. při lisování či laserovém řezání apod. Článkový dopravník spojuje prvky redlerového dopravníku s řetězovým. Animace s teorií zde.

Dopravníky do pece

Kde není možné použít válečkový dopravník, tak v provedení žáruvzdorného pásu je dopravník vhodný jako manipulační prvek ve vysokých teplotách. Články lze tepelně odstínit, tak aby nesálaly mnoho tepla, nevytváří tedy ani vysoké tepelné ztráty.

Dopravníky pro lisovny

S ohledem na vysoce odolnou konstrukci, jsou tyto dopravníky vhodné také do lisoven jako dopravníky vyvážející odpad - odřezky. Články řetězu jsou řešeny velice masivním provedením, takže jsou odolné vůči poškození a nevyžadují údržbu. Dopravnímu pásu neuškodí pády ostrých předmětů. Dopravník je možné umístit přímo pod lis a je odolný i vůči pádům kovových výrobků z větší výšky.

Dopravník na špony

Díky možnosti tvarovat dopravník dle jakýkoliv potřeb (např. Z), schopnosti filtrovat chladící kapalinu a velké odolnosti, vhodný na vyvážení třísek a špon z obráběcích center. Dopravník na třísky lze spouštět řízením z CNC, příp. automaticky v daných cyklech. Dopravník je odolný proti vzpříčení materiálu a nárazy větších kusů ho nepoškodí. V případech větších nárazů je možné články opatřit tlumicími prvky pro snížení hlučnosti. Dopravník na třísky je možné opatřit filtračním mechanismem na odtok chladící emulze. Ukázka zde.

Dopravník na šrouby

Dopravník je ideální volbou pro spojovací materiál - pro dopravu šroubů, nýtů, matic atd. Dopravník vydrží velkou zátěž a jeho životnost je v desítkách let.

Dopravníky do těžkého provozu

Naše dopravníky disponují velice odolnou konstrukcí vhodný pro vysoké zatížení. Díky nerezovému materiálu a tuhé konstrukci je schopen snést jakékoliv prostředí a zatížení. Nevadí mu prašnost, ani kyselé prostředí. Dopravníky s vysokou životností jsou vhodnou volbou ty, kterým stávající technologie nestačí. Rádi poskytneme vzorek na pokusy o zničení a zhodnocení, zda-li jste našli odolnější provedení, necháme na Vás.

Dopravníky na odpad

Dopravníky je možné využít za jakýmkoliv dalším účelem manipulací s odpady - sklo a skleněné střepy, komunální odpad, piliny a dřevozpracující průmysl. Dopravník díky vysoké odolnosti je možné použít také jako dopravníky do čističek a dopravu kalů. Zároveň je možné je využít jako např. speciální mechanická filtrace vodních toků - stejným způsobem jako mechanická filtrace mříží, jen se schopností průběžně vyvážet říční odpad. Ukázka zde.

 

Kontaktujte nás