Manipulátory palet

Manipulátory palet

Manipulátor palet a přepravních obalů - Flexibilní řešení pro rozřazování a přesun palet

Manipulátor palet je výkonný zařízení, které slouží k rozřazování palet a přepravních obalů mezi různými dopravníky nebo do skladovacích pozic, včetně regálů. S nosností až 1000 kg a maximální rychlostí až 5 m/s je schopen manipulovat s paletami efektivně a spolehlivě.

Jednou z výhod manipulátoru palet je jeho modulární konstrukce, která umožňuje přizpůsobit manipulátor specifickým potřebám a prostředí. Díky této flexibilitě je možné manipulovat s různými typy palet a přepravními obaly, a to včetně nestandardních rozměrů. Manipulátor palet je schopen se přizpůsobit mnoha různým pracovním situacím a usnadnit tak procesy manipulace a skladování.

Další významnou funkcí manipulátoru palet je jeho schopnost rotace kolem svislé osy. To umožňuje efektivní přesouvání a uspořádání palet v rámci skladovacích prostorů. Manipulátor může otáčet palety podle potřeby a zajistit tak jejich optimální umístění.

Díky pokročilým technologiím a spolehlivým řídícím systémům je manipulátor palet vybaven funkcemi, které zajišťují bezpečnost a přesnost manipulace. Intuitivní ovládání a možnost programování umožňují jednoduchou a efektivní obsluhu manipulátoru.

Manipulátor palet je skvělým nástrojem pro zlepšení toku materiálu ve výrobních a skladovacích prostorách. Jeho výkonnost, přizpůsobivost a bezpečnostové prvky jej činí nezbytným pomocníkem pro manipulaci s paletami a zvyšování efektivity pracovních procesů.

 

Kontaktujte nás