Podvěsné dopravníky

Podvěsné dopravníky

Podvěsný dopravníkPodvěsný dopravník

Ideální řešení, pokud hledáte spolehlivý transport dílů a výrobků ve výrobě s minimálními požadavky na zastavěnou plochu. Podvěsné dopravníky jsou vhodné také jako akumulační pro zásobování vašich ručních, automatizovaných nebo robotických pracovišť. Jsou vhodné pro dlouhé přepravní vzdálenosti nebo jako využítí mostů pro volné uličky nebo cesty ve výrobních halách. Animaci, ze které dostanete dobrou představu naleznete zde.

Podvěsný dopravník do lakovny

Podvěsný dopravník má nejen v lakovných výhodu, že je nezabírá mnoho plochy, resp. pokud není zavěšení díl, tak umožňuje využít plochu pod ním. Zavěšený díl visí za určenéé místo (zpravidla na háku nebo závěsu) a díl má zbytek plochy odkrytý, což je hlavním požadavekem pro průběžné lakování.

Podvěsný dopravník do svařovny

Podvěsný dopravník ve svařovně má obdobné vyhody jako v lakovně, nicméně maximálně odrytou plochu využijeme ne z důvodu potřeby lakování, ale z potřeby chladnutí dílu. Pro tuto potřebu lze využít i řetězový dopravník, který je výhodnější pro krátké přepravní úseky.

Montáž pohledových dílů

Podvěsný dorpavník je možné využít ve všech typech výrob s potřebami dlouhých přepravních vzdáleností a malou zástavbou místa nebo omezením rizika poškození přepravovaného materiálu, tím mohou montáže pohledových dílů s rizikem poškrábání nebo jiných deformací.

Logistický dopravníkový systém

Jako řešení do skladů se nabízí v případě, že na jednom dopravníku je umístěno více typů dílů, které je nutné rozstřídit na více skladovacích míst.